Aktualitātes
03.03.2021

Jaunākajā podkāsta "Zaļgalvis" epizodē – par dzīvi informācijas troksnī

Komentē
0
Saglabā

Publicēta podkāsta "Zaļgalvis" jaunākā sērija, kas, papildinot raidījuma 7. epizodi, aicina uz sarunu par dzīvi informācijas laikmetā.

Kā saglabāt garīgo līdzsvaru informācijas troksnī? Vai miers tiešām ir mērķis, uz kuru mēs tiecamies? Kas palīdz pārslēgties no vienas darbības uz otru? Uz šiem un citiem jautājumiem atbild žurnāliste Krista Vāvere. Ar viņu sarunājas Eva Johansone un Rvīns Varde. Par informācijas tehnoloģiju ekoloģisko pēdu stāsta pētnieks Ilmārs Poikāns.

Šis podkāsts ir daļa no vides raidījuma "Zaļgalvis", ko "Satori" veido kopā ar "Vides Filmu Studiju". Katrā sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde dodas tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms LTV1 svētdienās plkst. 18.15, kā arī "Vides Filmu Studijas" Vimeo profilā. Raidījuma režisors ir Uģis Olte.

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!