Kadrs no filmas.
 
Notikums
03
Dec
18:00

Vitālija Manska dokumentālā filma "Tēvzeme vai nāve"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 3. decembrī plkst. 18.00 kinoteātrī "Splendid Palace" festivāla "Artdocfest" iesildošās programmas ietvaros skatāma Vitālija Manska dokumentālā filma "Tēvzeme vai nāve".

Kas pirmais ienāk prātā, domājot par Kubu. Īpaši tad, ja cilvēks nekad nav bijis Karību jūras reģionā. Visticamāk, tas būs kabriolets ar priecīgiem puišiem krāsainos kreklos ar kokteiļiem rokās, ko ieskauj dejojošas mulatu meitenes, kuru acīs atspīd plašais okeāns. No visa iepriekš minētā patiesībā ir tikai milzīgs okeāns, kas atdala salu no pārējās pasaules. Varbūt nav nevienas citas valsts uz zemes, kur atšķirība starp tās tēlu un realitāti būtu tik liela. Vairāk nekā 50 gadus valsts ir dzīvojusi zem uzvarošās revolūcijas saukli "Dzimtene vai nāve". Jau 50 gadus šis sauklis ir bijusi aktuāla dilemma vairākām kubiešu paaudzēm. Filma stāsta par paaudzi, kas dzimusi pirms revolūcijas un šodien tuvojas savas dzīves beigām. Kad kļūs arvien skaidrāks, ka starp "dzimteni" un "nāvi" var likt identitātes zīmi.

Biļetes nopērkamas "Splendidpalace.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!