Notikums
08
Aug
23:16

Pedro Almodovara filma "Sāpes un slava"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 7. janvārī, plkst. 20:15 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Pedro Almodovara jaunākā filma "Sāpes un slava" ar Antonio Banderasu un Penelopi Krusu galvenajās lomās.

Slavens kinorežisors Salvadors ir vientuļš, neirotisks intelektuālis jau cienījamā vecumā. Veltīgie mēģinājumi smelties iedvesmu sev apkārt esošajos mākslas darbos nepalīdz izrauties no radošās krīzes. Un tad Salvadors saņem piedāvājumu, kas aizsauc pagātnē. Atmiņas par bērnību Valensijā kopā ar vecākiem, par jaunību, pirmo mīlestību Madridē, veiksmēm un neveiksmēm ir tik spilgtas, ka tās viņu atkal atgriež dzīvē, un top jauna, izcila filma.

Spānijā šo filmu jau paspējuši nosaukt par šedevru, pašu labāko režisora darbu pēdējo piecpadsmit gadu laikā. Pagājušajā Kannu festivālā franču kritiķi augstu novērtēja Pedro Aļmodovara jauno darbu, bet nepiešķīra tai galveno balvu. Balvu kā labākais aktieris saņēma Antonio Banderass, kas atveidoja galveno varoni – režisoru Salvadoru.

Antonio Banderass stāsta: "Kad uzsāku filmēties, man pagātnē bija nopietna aktiera pieredze. Es daudz gribēju ielikt šajā tēlā, bet Pedro sacīja, ka viņam tas neesot vajadzīgs. Strādājot pie šīs lomas, man nācās meklēt pašam sevi, saprast, kur tad esmu īstenais es, starp visiem šiem aktieru šabloniem. Šī filmēšana man kā aktierim bija vislaimīgākais laiks."

Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!