Publicitātes attēls.
 
Notikums
20
May
22:36

Optometrista Mika Puķīša lekcija "Ieskatīties acī: gadsimts redzes aprūpē"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 19. aprīlī, plkst. 17.30 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā notiks optometrista Mika Puķīša lekcija "Ieskatīties acī: gadsimts redzes aprūpē".

Redze ir viena no cilvēka maņām, kas palīdz uztvert un saprast pasauli. Atceroties redzēto, veidojas mūsu atmiņas. Kā liecina Pasaules veselības organizācijas dati, teju katram ceturtajam mūsdienu pasaules iedzīvotājam ir redzes traucējumi un ik dienu nepieciešamas īpašas rūpes par redzes veselību. Kādas iespējas sniedz dažādas redzes aprūpes disciplīnas, īpaši primārā diagnostika un optometrija? Kādi ir diagnostisko iekārtu darbības, briļļu ģeometrijas un ražošanas pamatprincipi? Kāda bijusi to nozīme redzes aprūpes metodikā aizvadītajā simtgadē? Priekšlasījumā būs iespēja uzzināt par kopsakarībām starp gadsimtu senām un mūsdienu aktualitātēm briļļaino pasaulē.

Ieeja saskaņā ar muzeja cenrādi.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!