Notikums
20
Sept
18:00

Grupas "Ploho" koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 20. septembrī, plkst. 18:00 klubā "Depo" uzstāsies postpanka grupa no Sibīrijas "Ploho".

Grupa "Ploho" ir viena no Krievijas pagrīdes skatuves galvenajām grupām un tā saucamā "jaunā krievu viļņa" pārstāve. Viņu mūzika balansē starp kanonisko postpanku, "new wave" un 80. un 90. roka mūzikas žanriem. Dažu gadu pastāvēšanas laikā "Ploho" ir ierakstījusi četrus pilnformāta albumus, kā arī vairākus EP. Grupa regulāri sniedz koncertus Krievijā, kā arī brauc tūrēs pa Eiropu.

"Savā trešajā vizītē uz Rīgu grupa ved jaunu albumu ar nosaukumu "Пыль" ("Putekļi")," raksta koncerta rīkotāji. "Jaunais albums ierastos postpanka ritmos stāsta melanholiski depresīvus stāstus, kuros lielās, aukstās zemes anturāža ir visa stāstījuma fons. Šeit pusaudži no rajoniem meklē ziemā "slēpņus", varas pārstāvji valkā zelta gredzenus, "всё, что двигает прогресс, мешает следствию" ("viss, kas virza progresu, traucē izmeklēšanai"), bet galvenais liriskais varonis šeit nav neviens. Viņš vai viņa ir tikai puteklis tāpat kā katrs no 140 miljoniem Krievijas iedzīvotāju."

Pavisam nesen "Ploho" prezentēja jaunu mūzikas video skaņdarbam "Закладка" ("Slēpnis"), grupas solists Viktors Užakovs klipa galveno vēstījumu komentē tā: "Tas ir mūsdienīgs notikumu atspoguļojums: varas un spēka struktūru antikonstitucionālā uzvedība, vardarbības un cenzūras problēmas medijos, šeit ir minēti visi tie tēli, kas ir bēdīgi pazīstami ikvienam Krievijā. Savā ziņā tā ir mūsdienīga versija Jegora Letova dziesmai "Всё идёт по плану" ("Viss notiek pēc plāna"), kas ir atainota caur šodienas neadekvātās vides sūro prizmu."

Grupas "Ploho" koncerts notiks klubā "Depo" 20. septembrī, biļetes iespējams iegādāties šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!