Notikums
03
Dec
21:00

Filma "Čankinas ekspresis"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 3. decembrī, plkst. 21.00 "Kino Bizē" būs skatāma režisora Vona Karvaja filma "Čankinas ekspresis" (1994).

Honkongas centra un Čankinas guļammāju rajonā savijas divu policistu mīlestības stāsti. Takeši Kaneširo atveidotais likumsargs, kuru pametusi draudzene, iemīlas noslēpumainajā narkotiku kontrabandistē, savukārt viņa kolēģis, kurš arī tikko pārdzīvojis šķiršanos, sastop kādu viesmīli.

"Čankinas ekspresis" režisoram Vonam Karvajam un viņa ilggadējam līdzgaitniekam, operatoram Kristoferam Doilam atnesa pasaules atzinību. Meistarīgi žonglējot ar trillera un citu kino žanru elementiem, filmas varoņi cer, ka kāds viņus reiz uzklausīs. Varoņus pavada nevis saldsērīgas skumjas, bet gan eksistenciālas gaidas, kas robežojas ar nelielu humoru un Karvajam tik raksturīgo mūzikas gaumi.

Kinoteātris "Kino Bize" savu darbību uzsāka 2012. gada decembrī. Devītajā jubilejas gadā kinoteātris aicina atzīmēt tā dzimšanas dienu ar Honkongas režisora Vona Karvaja filmu retrospektīvu. Tajā iekļauti četri spilgtākie Karvaja kinodarbi, kas tapuši 90. gados un to izskaņā: "Čankinas ekspresis" (1994), "Kritušie eņģeļi" (1995), "Laimīgi kopā" (1997) un "Noskaņojums mīlēt" (2000).

3. decembrī, "Kino Bizes" jubilejas programmas atklāšanas vakarā, ieskatu par filmu "Čankinas ekspresis" un Vona Karvaja filmogrāfiju sniegs kinorežisors Roberts Kuļenko. 

Biļetes uz filmu var iegādāties "Kino Bizes" kasēs vai internetā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!