Notikums
25
Nov
12:50

Baltijas praids 2018: "Feminism for Dummies!" ar Ingu Gaili

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 5. jūnijā, plkst. 18:30 Baltijas praida 2018 ietvaros Kaņepes Kultūras centrā notiks feministes, rakstnieces un "Sieviešu Stendapa" organizatores Ingas Gailes vadīts pasākums "Feminism for Dummies!".

Inga Gaile par pasākumu saka tā: "Feminisms. Kas gan ir šis arvien biežāk Latvijā pieminētais feminisms, no kura daži baidās, daži paziņo, ka nav feministi pat tad, ja neviens viņiem to nejautā, daži paziņo, ka ir feministi, par citiem kāds cits paziņo, ka, lūk, tā tur jau kā mums visiem zināms, ir atklāta feministe? Es šajā vakarā, kuru varbūt drīzāk nosauktu “Feminisms drosminiekiem” nekā “ Feminism for dummies”, mēģināšu: ieskicēt īsiem vārdiem feminisma vēsturi, kaut ko pastāstīt par to, kas notiek pasaulē, parunāt par šī brīža situāciju Latvijā, paskaidrot, kāpēc, manuprāt, feminisms Latvijā ir nepieciešams. Skaļi padomāšu, kāpēc, manuprāt, feminisms ir nepieciešams ne tikai sievietēm un nosaukšu Latvijas redzamāko... hmmm... vienkārši nosaukšu Latvijas feministu vārdus. Kā arī piedāvāšu klātesošajām vairākas metodes, kā varētu noteikt, vai viņas vai viņi (jā, es ticu labajam un mieram uz visas pasaules) ir feministi."

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!