Publicitātes attēls.
 
Notikums
20
May
21:00

Alises Gailes un Rasmusa Marka izstāde "Es lūgtu, lai tu par mani rūpējies/I Would Ask You to Take Care of Me"

Komentē
0
Atgādināt

Līdz 3. maijam LU Zinātnes mājas 2. stāvā skatāma Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu Alises Gailes un Rasmusa Marka izstāde "Es lūgtu, lai tu par mani rūpējies/I Would Ask You to Take Care of Me".

Abus māksliniekus iedvesmojusi daba. Stāsts ir par attiecībām, par vientulību un vienotību, par saskarsmes trauslumu un ilgām. Ir tapusi gleznu kolekcija, kur sižeta līnijai var izsekot kā stāstam, kā dienasgrāmatai vai dziesmai. Stāsts veidojas asociatīvi individuāls un katru reizi citāds, jo izstādē var ienirt, pazust, ieaugt kā meža biezoknī vai sirreālā sapnī. Ir tikpat vienkārši, cik sarežģīti, jo tēli ir nolasāmi vairākslāņu dimensijās un izjūtu līmeņos.

"Sērija kalpo kā mākslinieku duo izpēte par atrašanos vienatnē, rodot vizuālu pievilcību netradicionālajā un aizmirstajā/vientuļajā. Caurvijot zibspuldzes un absurdu situāciju estētiku, izstāde pievēršas abu mākslinieku savstarpējai romantiskajai tuvībai, kas tiek izspēlēta darbu niansētajā saskaņā/spējā harmoniski eksistēt vienā telpā," stāsta Alise un Rasmus

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!