Aktualitātes
20.11.2020

Atklās Sabīnes Verneres personālizstādi

Komentē
0
Saglabā

No 21. novembra līdz 13. decembrim telpās Brīvības ielā 40 būs skatāma mākslinieces Sabīnes Verneres personālizstāde.

Ekspozīciju veido vairākas savstarpēji saistītas darbu sērijas – 33 gleznas tušas tehnikā, kurās Vernere strādā ar arhetipiskiem simboliem, subjektīviem vērojumiem un personīgu pieredzi.

"Verneres darba instrumenti – ķermenis un seksualitāte – šajos darbos vispirms atgūst tiem atņemto šķīstumu. Tā viņai nav tēma, bet gan darba valoda – godīga, nekautrīga, arhetipiski dziļa, neērta un tāpēc iespaidīga. Ķermenis viņai ir kā ideju materiāls, kā domāšanas lauks, kura centrā ir pati dzīvība un tās instinkti – dzīvot pilnasinīgi, tiekties pēc piepildījuma, baudas, sapratnes, aizrautības un intereses. Un darbi tiešām ir aizraujoši, krāšņi, ar spilgtu stilu, kuru grūti piesiet konkrētam laikam – līdzīgi kā, piemēram, Greisai Džounsai," par izstādi raksta Henriks Eliass Zēgners.

Sabīne Vernere studējusi glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, Zagrebā un Antverpenē. Piedalījusies grupu izstādēs Francijā, Nīderlandē, Lietuvā un citviet Eiropā.

Izstāde apskatāma katru dienu no plkst. 14:00 līdz 20:00.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!