Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Man šodien darba intervija. Ja tas ods, kas pēkšņi uzradies par spīti visiem 5g aparātiem virs mūsu māju jumtiem , man iekodīs, iedzels sejā, kā parasti tādi odi dara un seja - parasti plakstiņš tas ir, uzpamps....
Tad uz interviju neiešu. Nevarēšu iet un arī diskusijā diez vai piedalīšos. Nopirkšu kaut ko garšīgu un lasīšu visu dienu.
Klau, bet mākslinieki laikam atgriežas - skaņa lēnām, bet tuvojas un visticamāk nekas nav beidzies

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Ne viss ir zelts , kas spīd. Ne viss, ko nosaucam par mākslu ir māksla.
Varbūt ar to sākt diskusiju? Kas ir māksla.
Tad es piedalītos. Lūk, ar kādu pieredzējumu un jautājumiem
Manā sētā bļaustās dzērāji. Vispirms sapņoju, ka piedalos protestos. Un bija kaili baltie ķermeņi un tad melni melnie. Bet vairāk melnā apģērbušies melnie. Es biju pūļa daļa un mēs kaut kur virzījāmies
Kur nezinu, bet jutu, ka būs sūdi, ka jāmūk, bet nevaru un tā mocījos, kamēr pamodos. Tad arī sapratu, kāpēc tāds sapnis. Sētā nenormāli bļāva sieviete un viņai fonā runāja vīriešu koris. Kaut kāda nakts performance , vai reperu koncerts.
Domāju - jāzvana policijai. Bet es jau aizvakar zvanīju par šķiet - šitiem pašiem māksliniekiem. Policija neatbrauca un ap četriem rītā uzstāšanās beidzās un ap 5 iemigu.
Ja katru otro nakti zvanīšu poličiem, vai būs pareizi. Ko tad citi iedzīvotāji - nedzird, ka vairāki vīrieši un viena sieviete ? Aizdomīgi, ka sieviete kliedz, kamēr vīrieši tik visi reizē runā.
Vienbrīd tā sieviete sāka tā kā raudāt un kliegt ā ā , tad nu zvanīju gan. Domāju - ja nu varo, bet es siltā gultiņā nīkstu nīkulīgos apcerējumos un vienaldzībā.
Policija atbrauca tik vēlu, kad mākslinieki jau skatuvi bija pametuši un tāpat korī kliedzot un bļaustoties devušies tālāk.
Nopriecājos, ka policija man nezvana un nejautā - nu - kur tad ir tās nekārtības? Tantiņai bezmiegs un traucē cilvēkiem darbā !
Vēl tāda interesanta lieta. Viss notika krievu valodā. Ne pārāk daudz
mātesvārdu, toties viss ar spilgtu izteiksmi, dziļu līdzpārdzīvojumu un tā - aizkustinoši. Vienaldzīgai palikt nebija iespējams. Un tad vienā brīdī dzirdu - mākslinieki viens otru sauc par Līgu, Ivaru un Sašku.
Hm , par krieviem nomaskējušies latvieši?
Vai mākslas alku nomākti latvieši, kuri savas jūtas spēj izteikt tikai kaimiņu krievu spēcīgajā valodā?
Nu nezinu. Varbūt Saška darīja pāri Līgai un Ivars ar vārda spēku centās atrunāt no tā? Varbūt Līga darīja pāri Saškam un Ivars gribēja aizstāvēt? Bet kas bija pārējie?
Viņu bija daudz - ja ne koris, tad ansambļa sastāvs noteikti.
Tā kā ir par ko domāt, ko spriest ,protams.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!