Egils Dālmanis
pirms 8 mēnešiem
Man grūti saprast tos , kas dzīvo pilsētas centrā , kur nav aiz loga dārzs, jo man dzīvē tā ir sagadījies, ka piedzimu mājā ar dārzu un arī tagad dzīvoju. Man škie ļoti pašsaprotami , ka, ja redz pie savas mājas uz ielas kalstam kādu augu, tad tas ir jāaplaista, nedomājot cik un kad par to ir samaksāts un vai par to nav jārūpējas kādam citam. Neviens taču neatteiktu iedot padzerties cilvēkam , kas palūgtu, bet augs to nevar izdarīt. Vai tiešām , dzīvojot pilsētas centrā, var pazaudēt šo saikni ar dabu...? Neticu! Ja padomā cik daudz cilvēku dzīvo iepretīm katram augu podam, tad pietiktu , ka garām ejot katrs uzlietu pa "malciņam" ūdens no savas ūdens pudeles. Tāpat neticu , ka jau iznīkušos augus nevar atļauties nomainīt pa saviem līdzekļiem, jo nav jau runa par milzu summām un nestāstiet , ka tas nav Jums jādara, ka tas ir kāda pienākums. Bet kādēļ to nevari izdarīt TU ...? Nāk prātā veca anekdote: "Skatos, cisternai atstāts vaļā krāns

Egils Dālmanis
pirms 8 mēnešiem
un kamēr es tur sēdēju, neviens nepiegāja un neaizgrieza :( Tā viss arī iztecēja...

jurniece
pirms 8 mēnešiem
Acīmredzot, puķu glābējiem(?) svarīgākais ir nevis augi, bet iebakstīt ar pirkstu nevēlamai Rīgas domei. Interesanti, vai pieminētie berlīnieši arī piesauc Domi un nodokļu naudu?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!