Foto: Jānis Deinats
 
Aktualitātes
02.03.2019

Foto: Alvis Hermanis iestudē izrādi par 20. gadsimta latviešu dzejniecēm

Komentē
0

1. martā Jaunā Rīgas teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvojis Alvja Hermaņa jauniestudējums "Atnāc mani vēl satikt".

Izrāde, kuras teksta autors ir pats režisors kopā ar dramaturģēm Madaru Rutkēviču un Agnesi Rutkēviču, veltīta 20. gadsimta latviešu dzejniecēm–sievietēm: Austrai Skujiņai, Mirdzai Ķempei, Ārijai Elksnei, Velgai Krilei, Vizmai Belševicai, Kornēlijai Apškrūmai un citām.

Vienlaikus izrāde ir teātra detektīvs, kura darbības vieta ir Latvijas literatūras vēsture un sižeta pamatā ir mūsdienu Latvijā pirms dažiem gadiem noticis mistisks gadījums par vairākām savstarpēji nesaistītām pašnāvniecēm, pie kurām tiek atrasts viens un tas pats nezināma autora dzejolis. "Mazzināmi biogrāfiski faktiem, mistiski noslēpumi un latviešu maģiskais reālisms. Un pāri visam – dzeja," izrādi raksturo tās veidotāji.

Izrādes scenogrāfs – Alvis Hermanis, kostīmu māksliniece – Kristīne Jurjāne. Lomās – Madara Rutkēviča,  Agnese Rutkēviča, Sandra Kļaviņa un Elita Kļaviņa.

Tuvākās izrādes, uz kurām biļetes vēl pieejamas, – 21. un 22. martā, 2., 3., 14., 16., 27. un 28. aprīlī.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!