Notikums
07
Aug
11:00

Valmieras vasaras teātra festivāls: klejojošā izrāde "Hamoka komūna"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 7. augustā, plkst. 11.00 un 14.00 Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros Valmiermuižas parkā notiks Sabīnes Alises Ozoliņas izrāde "Hamoka komūna".

Būt pie dabas un iet pārgājienos ir forši. Tomēr cilvēks ir diezgan bezpalīdzīgs un neaizsargāts radījums, tāpēc, lai izdzīvotu skarbajos apstākļos, viņam vajadzīgas visādas mantas. Viņi ir pieraduši skatīties uz lietām kā uz pašsaprotamiem ikdienas sabiedrotajiem, bet vai izdotos mierīgi līdzpastāvēt, ja lietas spētu pateikt, ko patiesībā domā?

Hamoka komūnā visi sadzīvo mierā un harmonijā, taču reizēm viss nav tik skaisti, kā izskatās sociālo tīklu bildēs. Izrāde piedāvās iespēju ieskatīties komūnas iekšējā dzīvē, uzzināt par viņu pārdzīvojumiem, romantiskajiem centieniem, nākotnes plāniem un ilgām. 

‍Dramaturģe: Ance Muižniece; horeogrāfe: Laura Gorodko; izpildproducents: Jānis Znotiņš; piedalās: Endīne Bērziņa, Sabīne Alise Ozoliņa, Ģirts Dubults, Matīss Millers. izrādes vizuālās identitātes autors: Aleksandrs Breže.

Izrādi iespējams redzēt arī piektdien, 5. augustā, plkst. 16.00 un 19.00 un sestdien, 6. augustā, plkst. 11.00 un 17.00.

Biļetes iespējams iegādāties Valmieras vasaras teātra festivāla mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!