Notikums
19
Maijs
11:00

"Robert's Books" grāmatu izpārdošana

Komentē
0
Atgādināt

18. un 19. maijā no 11:00 līdz 19:00 grāmatnīcas/kafejnīcas "Robert's Books" pagalmā notiks ikgadējā grāmatu izpārdošana.

"Robert's Books" pavasara "yard sale" jeb izpārdošana pagalmā ir nu jau stabila ikgadēja tradīcija, kas ne tikai paver iespēju iegādāties labas grāmatas par izcilām cenām, bet arī ļauj pavadīt divas maija brīvdienu pēcpusdienas labā kompānijā grāmatnīcas iekšpagalmā.

"Šogad piedāvājums būs vēl labāks, jo pa ziemu esam saņēmuši vairākus vēsturiski dāsnus ziedojumus, kurus labprāt iznesīsim gaismā. Nocenotas augstas kvalitātes grāmatas (galvenokārt angliski, bet brīžiem arī vāciski, franciski, latviski, poliski), vērtīgi žurnālu komplekti, kartes, dzērieni, māksla un mūzika, labi cilvēki – pietiekams vienādojums, lai iegūtu divas skaistas, laiskas dienas "Robert's Books" pagalmā! Visi laipni aicināti ar mammām, dēliem, māsīcām un suņiem," teikts aicinājumā uz pasākumu.

Tāpat darbosies arī grāmatu apmaiņas un kaulēšanās iespēja – ja mājās glabājas kāda grāmata, ko esat ar mieru iemainīt, "Robert's Books" to aicina ņemt līdzi.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!