Notikums
26
Febr
00:00

RIXC virtuālā mākslas platforma

Komentē
0
Atgādināt

RIXC mākslas centrs atvēris jaunu virtuālu mākslas platformu.

Tās apmeklētājiem ir iespēja doties digitālā pastaigā, apmeklējot gan RIXC galerijas, gan RIXC Mākslas un zinātnes festivālu izstādes, noskatīties intervijas ar izstāžu māksliniekiem, izstaigājot 360 grādu video tūres un digitāli pieredzot arī citus RIXC pasākumus un projektus laikā, kad pasākumu apmeklēšana fiziskajā telpā ir ierobežota.

Platforma digitālajā vidē un multimediālā formā interneta vai mobilo telefonu lietotājiem piedāvā "imersīvas ekskursijas", kurās skatāmi 360° video ar kuratoru vadītām tūrēm pa izstādēm, video sarunas ar izstāžu un rezidenču māksliniekiem par viņu darbiem, jaunradītu mākslas darbu multimediālas versijas tiešsaistē, kā arī līdz šim radīto mākslas darbu, izstāžu un pasākumu video un foto dokumentāciju un arhīvu.

Kā stāsta projekta autori, galvenā platformas atšķirība no ierastajām kultūras centru mājaslapām (t.sk. rixc.org), ir tā, ka parasti mājaslapām ir informatīvs raksturs un tur galvenokārt atrodama informācija par pasākumu un tā norisi, savukārt "Imersīvo ekskursiju" platformas galvenā funkcija būs piedāvāt pašu šo pasākumu saturu – multimediālas reportāžas, sarunas ar kuratoriem un māksliniekiem, mākslas darbus tiešsaistē u.tml. – kā arī aicināt skatītāju uz dialogu, izmantojot sociālos medijos.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!