Publicitātes foto.
 
Notikums
03
Jūl
15:00

RIBOCA2: Muzikāla performance un meistarklase "Izglāb kosmosu"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 3. jūlijā, plkst. 15:00 mākslas biennāle RIBOCA2 piedāvā piedalīties tiešsaistes meistarklasē un muzikālā performancē "Izglāb kosmosu" ar Ņujorkas mūziķi Džeikobu Koenu un mākslinieku Maksu Koenu.

Laikmetīgās mākslas biennāle RIBOCA2 aicina pievienoties muzikālai launaga pauzei kopā ar tās dalībnieku, amerikāņu eksperimentālo mūziķi, čellistu Džeikobu Koenu (Jacob Cohen), un viņa brāli, Nujorkā rezidejošo mākslinieku un mākslas izglītības pārstāvi Maksu Koenu (Max Cohen).

"Visums ir briesmās un tā saglabāšanai nepieciešami jauni kosmosa kuģi un tehnoloģijas. Skaņas vibrācijas piepildīs telpu ar dīvainu, citādo gaisotni, ko raidīs galvenie piloti – cilvēki zelta tērpos. Kad dalībnieki būs gatavi pacelties un uzsākt savu misiju, piektdienas kuģis varēs tikt pakļauts nopietniem draudiem, kas to varētu iznīcināt. Tāpēc jāpievienojas, lai palīdzētu ieslēgt un pieslēgt arī savus muzikālā ceļojuma laikā uztaisītos izgudrojumus un radītās ierīces, cerot, ka kuģis ar tā galvenajiem pilotiem zelta tērpos tiks izglābti," raksta pasākuma veidotāji.

Kopš 2011. gada Džeikobs Koens uzstājas Ņujorkas metro stacijās, ik dienas radot oriģinālu čellmūziku dzīvai un nemitīgi mainīgai auditorijai. Ar savām ielu performancēm Koens apceļojis Dienvidaustrumāzijas zemes – Japānu, Taizemi un Indiju, bet 2014. gadā viņš radīja projektu "Čells bez sienām" (Cello Without Walls), kura ietvaros uzstājās un vadīja meistarklases ASV ziemeļaustrumu daļas ieslodzījuma vietās. Jau gadu vēlāk mūziķis saņēma stipendiju pasaulē lielākā ieslodzījuma kompleksa – Raikera salas – jaunatnes mūzikas programmas radīšanai.

Lai piedalītos meistarklasē, būs nepieciešami šādi materiāli: kartons, šķēres, krāsains papīrs, līme, līmlente, dažāda garuma nokritušu koku zari, sagriezta stieple un citi iepriekš sagatavoti priekšmeti, ar kuriem vēlēsieties papildināt savu instalāciju. Pasākums notiks tiešsaistē, izmantojot "Zoom" programmu. Tikšanās vieta: https://bit.ly/CohensSpaceship

Dalība ir bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!