Notikums
12
Jūl
12:00

Mūzikas festivāls "Ogle"

Komentē
0
Atgādināt

No 12. līdz 14. jūlijam Saukas dabas parkā norisināsies mūzikas festivāls "Ogle", kas caur daudzveidīgu notikumu programmu pievērsīs uzmanību garīgās veselības nozīmei.

"Festivāla misija ir veicināt sabiedrības garīgās veselības attīstību un izpratni par tās nozīmīgumu cilvēka dzīvē. Festivāla mērķis ir muzikālā un radoši aktīvā gaisotnē izglītot sabiedrību garīgās veselības jomā, lai novērstu depresijas izplatību un samazinātu pašnāvību skaitu Latvijā," raksta festivāla rīkotāji.

Divu dienu laikā notiks koncerti, tiks organizētas sportiskas aktivitātes gan jauniešiem, gan visai ģimenei, būs iespējams apmeklēt dažādas izglītojošas lekcijas un diskusijas, kā arī jogas, vingrošanas un meditācijas nodarbības.

Mūzikas festivālā "Ogle" uzstāsies "Singapūras Satīns", ansis, "Double Faced Eels", Artūrs Skutelis, "Franco Franco", "Latgalīšu Reps", "Sudrabu Sirds", "Nakts & Ervīns Ruža", "Brīvrunu Projekts", Chris Vader, "Rīga Reggae", "Bloody Heels", "$kaabe", "Blue Jean Serenade", Js Breeze un citi mākslinieki. Grupas ir izziņotas festivāla mājaslapā

Biļetes cena, iegādājoties to vietnē "Ticketshop.lv" – 25 EUR, pērkot biļeti pie ieejas festivālā, cena – 27 EUR. Līdz 12 gadu vecumam – ieeja par brīvu. Līdz 16 gadu vecumam bērniem ieeja ar vecākiem.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!