Notikums
28
Febr
19:00

Kaņepes kultūras centra mūzikas pasākums "Soundays"

Komentē
0
Atgādināt

Katru svētdienu no 31. janvāra līdz 28. martam plkst. 19:00 Kaņepes Kultūras centrs kopā ar DJ un producentu Andreju Eigus ("Uncle Sampl3", "Selffish") un Rodionu Zootarjovu ("Uncle Rodion") rīko iknedēļas mūzikas pasākumu "Soundays".

"Soundays" ir ilggadējo draugu, DJ un producentu Andreja Eigus ("Uncle Sampl3", "Selffish") un Rodiona Zolotarjova ("Uncle Rodion") veidota mūzikas pasākumu sērija. Šajos vakaros tiek atskaņoti sen aizmirsti, iepriekš nedzirdēti vai pavisam svaigi vinila ieraksti. Daži, atraduši ceļu pie Andreja un Rodiona, tiek uz vietas izpakoti no iesaiņojuma un tieši šeit piedzīvo savu pirmo klausījumu.

Tiešraidei var pieslēgties šeit.

Lai atbalstītu Kaņepes Kultūras centra komandu un māksliniekus, KKC aicina doties uz Patreon un iegādāties abonementu 5, 10 vai 15 eiro vērtībā. Patreon abonementi varēs noskatīties video ierakstus augstā kvalitātē arī pēc tiešraides.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!