Notikums
24
Jūn
11:18

Izstādes "Kopības sajūta. Atstājiet ziņu pēc pīkstiena." atklāšana

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 15. augustā, plkst. 19:00 galerijā "LOOK!" tiks atklāta mākslinieka Otto Zitmaņa personālizstāde "Kopības sajūta. Atstājiet ziņu pēc pīkstiena."

"Šai izstādei veltītajos darbos uzmanība pievērsta mūsdienu sabiedrības vēlmei raiti slīdēt pa noliktu līkni, nevienu diži netraucējot un vācot arvien vairāk atkarīgo. Darbos rotaļīgais kontrastē ar izvēlēto tēmu nopietnību – personīga viedokļa nonivelēšanu, sabiedrības uzspiesto uzskatu, ka pasaules vienotā virzība zina savu risinājumu. Atrašanās ārpus šī globālā sastāva indivīdam rada izraidītā sajūtu, nepiederīgu vispārējai plūsmai. Tā cenšas viņu iesūkt savā kustībā dažādās sabiedrības tendenču nogurdinošajās niansēs, padarot par vienotas domas nesēju vai atbalstītāju, skaužot iespēju lemt pašam," raksta pasākuma organizatori.

Otto Zitmanis ir mācījies Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolā un 2004. gadā absolvēja Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu. Krāsu kontrasti, dramatiski piesātināti ķermeņu attēlojumi un oriģināls ironijas piejaukums piesaistījis Otto lielu uzmanību un augstu novērtējumu mākslas pasaulē jau no karjeras pirmsākumiem. Viņš ir pierādījis sevi ar vairākām personālizstādēm Latvijā un neskaitāmām grupu izstādēm arī ārpus tās robežām. Viņa darbi iekļauti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijā un lielākajās privātkolekcijās Latvijā un citur pasaulē.

Izstāde būs apskatāma no 16. augusta līdz 7. septembrim, ieeja bez maksas.

Darbalaiks: no otrdienas līdz piektdienai 13:00–19:00 un sestdienās 13:00–17:00.

Galerija "LOOK!" atrodas Ģertrūdes ielā 62, Rīgā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!