Notikums
16
Apr
18:00

Eksperimentālā filma "Phantom Islands"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 16. aprīlī, plkst. 18:00 kinoteātrī "Kino Bize" notiks īru eksperimentālā kino apvienības "Experimental Film Society" dibinātāja un filmu veidotāja Rozbeka Rašidi (Rouzbeh Rashidi) jaunākās filmas "Phantom Islands" seanss ar Ievas Balodes ievadu.

"Phantom Islands" ir eksperimentāla filma, kas pastāv uz dokumentālās un fantastikas žanra robežas. Tā seko pārim, kas klejo un ir dezorientēti Īrijas salu satriecošajā ainavā. Tomēr šo tīši melodramatisko romantiku pastāvīgi apšauba provokatīva kinematogrāfiska pieeja, kas galu galā veido hipnotisku un vizuālu izmeklēšanu par dokumentālās objektivitātes iespējamību.

Režisors atzīst: "Pēdējos četrpadsmit gadus es nepārtraukti strādāju, lai radītu patiesi alternatīvu redzējumu par īru kino. Līdz šim šī procesa kulminācija ir "Phantom Islands"."

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!