Notikums
23
Nov
19:00

Diskusija "Ko nozīmē vīrišķība mūsdienu sabiedrībā?

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 23. novembrī, plkst. 19:00 "Baltijas Drag King festivāla" ietvaros tiešsaistē notiks diskusija "Ko nozīmē vīrišķība mūsdienu sabiedrībā?".

Viens no "Latvijas Drag King" kolektīva uzdevumiem ir vīrišķības stereotipu testēšana un pārveide, kas var būt noderīga kā vīriešiem, tā sievietēm, tā arī citām dzimtēm. Kā izpratne par vīrišķību mainījusies jūsu dzīves laikā Latvijā? Uz kurieni tā "iet"? Kāda nozīme vīrišķības/maskulinitātes izpratnes veidošanā ir ģimenei, skolai un sabiedrībai?

Lai izpētītu sīkāk, kādas dzīves detaļas ir aktuālas mūsdienu liberālam jaunam latviešu vīrietim, aicinām uz diskusiju trīs aktīvistus, kas regulāri nodarbojas ar sabiedrības informēšanu un izglītošanu. Diskusijas paneli veidos biedrības "Tēvi" darbonis Lauris Bokišs, LGBT+ aktīvists un biedrības "Safe Space" izveidotājs Jurģis Kalniņš un trans aktīvists Dan Avangard, bet sarunas gaitu nodrošinās moderatore Agnese Logina.

Diskusija notiks tiešraidē feisbukā. Vairāk informācijas šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!