Publicitātes foto.
 
Notikums
25
Jūn
11:00

Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas izstāde “GEO”

Komentē
0
Atgādināt

No 5. jūnija līdz 25. jūlijam izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" Kungu ielā 3 skatāma Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas izstāde "GEO".

Laikā, kad iespēja šķērsot ģeogrāfiskās robežas un iepazīt starptautisko mākslu vēl pagaidām ir ierobežota, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru skatāma starptautiska laikmetīgās glezniecības izstāde "GEO". Tās kuratori ir Zane Melāne un Māris Čačka.

Ekspozīcija veidota, apzināti pārstāvot tikai ārvalstu māksliniekus, tādējādi apliecinot Marka Rotko mākslas centru kā mājvietu lielākajai starptautiskajai mūsdienu glezniecības kolekcijai Baltijā. Izstādē pārstāvēti 18 mākslinieki no Lietuvas, Polijas, Itālijas, Spānijas, Vācijas, Venecuēlas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Slovākijas, Krievijas un ASV.

Izstāde "GEO" izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa", Kungu ielā 3, ir atvērta apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai 11:00–18:00, pirmdienās slēgts.

Apmeklējot izstādi, vēlama iepriekšēja apmeklējumu pieteikšana, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni: +371 67026726. Izstādes telpās ir jālieto mutes un deguna aizsegs un jāietur divu metru distance (izņemot personām, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā).

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!