Publicitātes attēls.
 
Notikums
25
Apr
20:00

Audio performances vakars ar mākslinieku Teemu Kiiskilä

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 25. aprīlī plkst. 20.00 Lienes ielā 19a, Rīgā notiks audio performances vakars kopā ar "Baltic Analog Lab" pašreizējo mākslinieku rezidencē Teemu Kiiskilä – mūziķi no Somijas .

Rezidencē Teemu strādā ar audio kasetēm, kuras viņš ierakstījis desmit gadu garumā. Viņa izmantotās lentes ir ierakstītas visā Eiropā. Ieraksti no koncertiem ceļojumiem, kā arī spontāniem ierakstiem spontānās vietās. Šobrīd viņš apkopo savākto materiālu un veido jaunas dažādu skaņu kombinācijas.

Šīs kompilācijas viņš tālāk apstrādās dzīvajā izpildījumā, kā arī fiksētās instalācijās telpās.
Nākamais projekts būs Arthouse projektā Muutos.art Tamperē, Somijā 2024. gada vasarā.

Galvenā ierīce ierakstīšanas procesā ir bijis monofoniskais diktofons. Atrastos audio fragmentus viņš atskaņo uz analogā kasešu četru celiņu magnetofona, izmantojot dažus efektus, piemēram, toņa nobīdi, aizkavēšanos un reverbu. Četri ierakstītie celiņi ir tālāk apstrādāti monofoniskajās ierīcēs vai miksēti kā kompilācija četros celiņos.

Teemu ir multiinstrumentālists samplēšanā, ģitāras elektronisma, looping un lauka ierakstu jomās. Viņš ir strādājis ar tādiem mūziķu vārdiem kā Ernesto Aeroflot, Instant Stasis, HGMPIT un Teemu Kiiskilä Elektroninen. Viņš ir bijis arī tādu grupu kā UTU, Minä ja Nieminen, Masterendi, Dark Bottle, Flags of Unity, Ylinen ja Alinen, At The End, Junkus Minor dalībnieks. Kopš 2000. gada izdod mūziku kā neatkarīgs mākslinieks. Pašlaik strādā kā neatkarīgs mūziķis/mākslinieks, kā arī mākslinieciskā režisora asistents un scenogrāfs filmu industrijā.

Ieeja bez maksas,

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!