Nosaukums: Kāds no mums melo
Autors: Kārena M. Makmanusa
Gads: 2019
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
12.07.2019

Kāds no mums melo

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" iznācis Kārenas M. Makmanusas romāns "Kāds no mums melo".

Pieci skolēni dodas uz pēcstundām, tačut tikai četri iziet no klases dzīvi: Jeila Universitātes kandidāte Bronvina, kura nekad nav publiski pārkāpusi nevienu noteikumu, sporta zvaigzne Kūpers, kurš ir pārliecināts par sevi tikai beisbola laukumā, sliktais zēns Neits, kurš pēc nākamā kļūmīgā soļa kļūs par noziedznieku, un skaistumkaraliene Adija, kura cenšas saglābt savu "ideālo" dzīvi.

Savukārt atstumtais Saimons iet bojā 24 stundas pirms četrotnes vistumšāko noslēpumu publicēšanas internetā. Aizdomās tiek turēti visi četri skolēni, ar kuriem viņš atradās vienā telpā. Savi noslēpumi ir katram no viņiem, bet cik tālu katrs ir gatavs iet, lai tos nosargātu?

Amerikāņu rakstniece Kārena K. Makmanusa ir žurnāliste, divu populāru jauniešu romānu autore. Viņas debijas romāns "Kāds no mums melo" jau drīz pēc iznākšanas kļuva par starptautisku bestselleru, tas tulkots 40 valodās.

No angļu valodas tulkojusi Laura Dreiže.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!