Nosaukums: Factfulness
Autors: Hanss Roslings, Ūla Roslinga un Anna Roslinga Rēnlunda
Gads: 2019
Izdevējs: Zvaigzne ABC
 
 
Grāmatas
21.08.2019

Factfulness

Komentē
0

Apgādā "Zvaigzne ABC" iznākusi Hansa Roslinga, Ūlas Roslingas un Annas Roslingas Rēnlundas grāmata "Factfulness".

"Autori grāmatā parāda, ka pasaule (ar visām nepilnībām) ir daudz labāka, nekā mēs domājam. Tas gan nenozīmē, ka viss ir lieliski. Taču, par visu uztraukdamies, varam palaist garām nākotnes iespējas un nepamanīt nopietnākos draudus. Grāmatā atklāti desmit domāšanas rīki, lai ikviens varētu iegūt uz faktiem balstītu pasaules ainu," teikts grāmatas anotācijā.

Hanss Roslings (Hans Rosling, 1948 – 2017), zviedru ārsts, akadēmiķis, statistiķis un lektors, konsultējis Pasaules Veselības organizāciju un UNICEF, bijis viens no organizācijas "Ārsti bez robežām" Zviedrijā veidotājiem un fonda "Gapminder" dibinātājs un piedalījies "Trendalyzer" programmatūras radīšanā. Viņa "TED" runas skatītas vairāk nekā 35 miljonus reižu, un žurnāls "Time" viņu ierindojis pasaules simt ietekmīgāko cilvēku sarakstā. Dzīves pēdējos gadus veltījis šīs grāmatas sarakstīšanai.

Ūla Roslings (Ola Rosling) un Anna Roslinga Rēnlunda (Anna Rosling Rönnlund) ir fonda "Gapminder" līdzdibinātāji, burbuļu grafiku rīka "Trendalyzer" radītāji. Tagad abi turpina Hansa Roslinga iesākto.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!