Aktualitātes
17.01.2022

"Zaļgalvja" 33. epizode: Mājsaimniecības gudrības

Komentē
0
Saglabā

Piedāvājam noskatīties raidījuma "Zaļgalvis" 33. epizodi "Mājsaimniecības gudrības", kas LTV1 kanālā bija skatāma 16. janvārī.

Elektrības rēķini aug griezdamies, atkritumu izvešana kļūst dārgāka, pārvietošanās ar automašīnu izmaksā arvien vairāk. Kas ir praktiski, ekoloģiski un sadzīviski paņēmieni, kurus varētu ieviest savās mājsaimniecībās, lai samazinātu izdevumus? Guntars izrāda savu mājsaimniecību un dalās ar gudrībām, kuras pielieto, lai ietaupītu naudu un dzīvotu videi draudzīgāk.

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiekas ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!