Aktualitātes
20.01.2021

"Zaļgalvi" papildina Rvīna Vardes un Evas Johansones vadīts podkāsts

Komentē
0

"Satori" un "Vides Filmu Studijas" kopīgi veidoto raidījumu "Zaļgalvis" papildina tāda paša nosaukuma podkāsts, kas turpinās raidījuma sākto sarunu par vidi, kurā dzīvojam.

Podkāsta "Zaļgalvis" pirmajā sērijā raidījuma producente, žurnāliste un bioloģijas maģistrante Eva Johansone iztaujā rakstnieku un dabas vērotāju Rvīnu Vardi un režisoru Uģi Olti. Kā veidojušās "Zaļgalvja" komandas attiecības ar vidi? Kā top raidījums un kas ir bioloģiskā pļava? Par Rvīnu Vardi un Uģi Olti stāsta arī viņu draugi mūziķis Jānis Šipkēvics, aktīviste Lolita Tomsone un "Satori" galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.

Podkāsts "Zaļgalvis" turpmāk iznāks reizi divās nedēļās, trešdienās, un to vadīs Rvīns Varde un Eva Johansone. Katrā sērijā podkāsta vadītājam pievienosies kāds viesis. Podkāsts ērti klausāms "Spotify""Podbean""Apple Podcasts" un citās podkāstu platformās. 

Šis podkāsts ir daļa no vides raidījuma "Zaļgalvis", ko "Satori" veido kopā ar "Vides Filmu Studiju". Katrā sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde dodas tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Raidījums skatāms LTV1 svētdienās plkst. 18.15, kā arī "Vides Filmu Studijas" Vimeo profilā un "Satori". Raidījuma režisors ir Uģis Olte. Visus jaunumus par raidījumu un podkāstu meklē šeit.

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!