jurniece
pirms 2 gadiem
Man pagājušais gads asociējas ar vārdu "liekulība". Man tās šķita pārāk daudz un pārāk uzkrītoši. Arī dažās no šeit skartajām tēmām.
Serebreņikova jautājums. Režisora atbalstītāji izmantoja iespēju publiski un dažādos veidos paust savu viedokli, taču nebija nevienas ziņas par to, ka kāds būtu veicis kādu reālu darbību režisora labā, piem, nolīdzis advokātu viņa aizstāvībai vai veicis kādu žurnālistisku pētījumu par šo tēmu.
Katalonija. Visas šīs "atšķirīgās situācijas" kādas teritorijas neatkarības atbalstīšanā vai neatbalstīšanā principā šķiet liekulīgi. Tāpat arī tās atklāsmes par uzmākšanos pēc "entajiem" gadiem. Netapa skaidrs galvenais, kas tieši uzskatāms par uzmākšanos? Tas, ka atsaka darbu, ja atsakies pārgulēt ar priekšnieku?. Vardarbīga piespiešana uz seksuālu kontaktu? Šķiet tas tiek apzīmēts ar citu terminu . Kas tad ir uzmākšanās? No lasītā/ dzirdētā radās priekšstats, ka par tādu uzskata jebkuru uzmanības izrādīšanu no pretējā dzimuma(starp citu, kāpēc tikai pretējā) puses, kas neraisa interesi otrai pusei. Bet vislielākā liekulības uzvara, protams, aiz dzīvnieku aizsardzības aizsega likvidētais leģendārais Rīgais cirks, bez darba atstāti unikāli profesionāļi. Te liekulība katrā teikumā. Burtiski atkārtota tik aizrautīgi kritizētā aizgājušo laiku sistēma- veco nojaucam līdz pamatiem un jauno būvēsim pilnībā atsakoties no visas iepriekšējo paaudžu pieredzes un vecās sistēmas profesionāļu pakalpojumiem. Nu un , protams, skaļā iesaistīšanās Krievijas sporta dopinga sistēmas kritizēšanā. Tajā pat laikā aizmirstot, ka pašu dopinga stāsti vienmēr tikuši klusiņām norakti. Nemaz nerunājot, par to, ka mūsu sportisti turpina piedalīties Krievijas
netīrās naudas atbalstītos turnīros.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!