Ekrānšāviņš no Kārļa Vērdiņa dzejoļa videoklipa
 
Aktualitātes
17.05.2018

Radīti vizuāli poētiski videoklipi latviešu rakstnieku darbiem

Komentē
0

Kā daļa no Latvijas kampaņas, gatavojoties šīgada Londonas Grāmatu tirgum, radīti videoklipi četru Latvijas rakstnieku darbiem angļu valodā – Kārļa Vērdiņa dzejolim "Internal Rules of Conduct" ("Iekšējās kārtības noteikumi") no krājuma "Come To Me", kā arī fragmentiem no Luīzes Pastores grāmatas "Dog Town" ("Maskačkas stāsti"), Ingas Ābeles romāna "High Tide" ("Paisums") un Noras Ikstenas romāna "Soviet Milk" ("Mātes piens").

Visi četri autori pārstāvēja Latviju šīgada Londonas Grāmatu tirgū, kur Baltijas valstis bija goda viesu statusā, savukārt Nora Ikstena bija tirgus Dienas autore. Latvijas literatūras eksporta veicināšanas nolūkos tika radīta kampaņa #iamintrovert, kuras nolūks bija pašironiski apspēlēt un vienlaikus kā vērtību uzsvērt latviešu literatūras un rakstnieku introvertumu. Šādā noskaņā radīti arī četri videoklipi, kuru režisore ir Una Rozenbauma.

Videoapstrādi veicis Andrejs Rudzāts, producente ir Ilze Krūmiņliepa, komponists – Edgars Mākens.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!