Aktualitātes
14.05.2020

Notiks "Sargiet galvas!" tiešraides saruna par ekonomisko krīzi

Komentē
0
Saglabā

Piektdien, 15. maijā, plkst. 19:00 notiks jau otrais Satori podkāsta "Sargiet galvas!" tiešraides ieraksts. Šoreiz raidījuma viesis būs ekonomists, LU profesors Mihails Hazans.

Cik smaga ir šībrīža ekonomiskā krīze, un cik ilgi tā turpināsies? Kad dzīve atgriezīsies normālās sliedēs, un vai turpmāk visi strādāsim attālināti? Vai Latviju sagaida jauns ekonomiskās emigrācijas vilnis, un vai tiešām Eiropa vairs nekad nebūs tāda kā līdz šim? Kurš nākotnes scenārijs ir reālākais?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēs ekonomists, pētnieks un LU profesors Mihails Hazans, ar kuru tiešraidē sarunāsies politologs, Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs un zinātnes popularizētājs Vents Zvaigzne.

Katras podkāsta "Sargiet galvas!" sērijas viesis ir kāds Latvijas zinātnieks, ar kuru kopā raidījuma vadītāji meklē atbildes uz nopietniem jautājumiem un kliedē mītus un sazvērestības teorijas. "Satori" podkāstu iespējams klausīties platformās "Podbean", "Spotify", "Google Podcasts" un "Apple Podcasts".

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!