Yolp+ Ujm Lop
pirms 1 gada
Šādu tādu sarežģījumu dēļ ir grūti uzzināt taisnību par Darvina Senčiem.
Jo līdz 1948.gada 27.septembrim WDPR (world data protection regulation) tikai ievērota visstingrākajā iespējamajā līmenī.
Savukārt sociālās grupas "G" saistību ar visu reliģiju apsēstības dizaineru sociālo grupu "A" gan var atsekot. Ne tikai pēc visa pozitīvā ("+") simbolikas, bet arī šādām tādām instrukcijām.
Nodošanās ciešanu ekstāzei var kulminēt dažādās formās. Tomēr katrai no tām ir nepieciešama pedantiska sekošana instrukcijai. Jo raugi, - bez tādas ir tik dabiski, ka nekas nesanāk.
Iesākumā bija uzraugs. Mēs nezinām, vai bija arī kādi spaidi, jo slepkavošanas ieročiem instrukcijā ir rakstīts "lietot stingri pēc nozīmes".
Ir parādījušās ziņas par gatavošanos 1.aprīļa sarīkojumiem. Jau sen bija aizdomas, ka Savādi Gan puiši (un meitas) eksplodēja pāragri. Šis būtu īstais laiks, lai, stāvu guļošajiem neko nenojaušot, mēs varētu piedalīties sociālās grupas "G" sastādīto instrukciju ievērošanā. Ne visu, bet tomēr...
Tā kā mums ir atlicis tikai mazliet vairāk par 6 dienām laika, nav nozīmes spēlēt paslēpes. Liksim kārtis galdā.
"Saskarsme ar citiem
Piespiedu uzturēšanās ierobežotā telpā var izraisīt konfliktus ģimenes locekļu starpā. Mājsēdes laikā ir ieteicams atcerēties divus galvenos savstarpējo attiecību noteikumus – nepārkāpt otra privātās robežas un piekāpties, nevis argumentēt savu nostāju līdz pēdējam. Ir svarīgi atcerēties, ka katra ģimenes locekļa emocionālais stāvoklis un uzvedība var ļoti ietekmēt ģimeni kopumā. Tādēļ ir svarīgi iemācīties izvairīties no konfliktiem, esot – emocionāli noturīgam, nevis “novelt” savu slikto garastāvokli uz blakusesošo ģimenes locekli. Dažkārt savaldīt emocijas palīdz dziļas ieelpas tā saucamās “pauzes” paņemšana, situāciju izrunājot pēc neilga laika sprīža, nevis emociju karstumā. Savstarpējā piekāpšanās un empātija palīdzēs harmonizēt attiecības, kas iespējams, kādā mājsēdes brīdī ir kļuvušas saspringtākas."
Tiem, kas vēlas apgūt eksperta līmeņa izdabāšanas prasmes, sniedzam atsauci uz pirmavotu: medicine°lv.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!