Aktualitātes
07.03.2018

Martā sāksies pavasara "Dramaturģijas pamatu īsais kurss"

Komentē
0
Saglabā

22. martā Rakstnieku savienībā notiks pirmā pavasara "Dramaturģijas pamatu īsā kursa" nodarbība. Līdzās teorētisko zināšanu apguvei kursa dalībniekiem ir iespēja atraisīt savas radošās spējas.

"Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības," raksta kursu rīkotāji.

Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs jaunie, bet jau atzītie dramaturgi Justīne Kļava un Klāvs Knuts Sukurs. Pārrunas par lugu tekstiem un filmām Laura Gundara pārziņā.

"Ļoti patika attieksme – pozitīva, rosinoša, humors, visi jutāmies līdzvērtīgi. Būtiski šķita praktiskie uzdevumi grupā – klausoties citos, arī var mācīties, un pasniedzēja atsauksmes rosina domāt," vērtē iepriekšējo kursu klausītāja Ingrīda.

Kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās Rakstnieku savienības telpās A. Čaka ielā  37-1. Kurss sākas 22. martā plkst. 18.00.

Vairāk informācijas kursu vietnē. Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: 11@darbnicas.lv

Kursus rīko biedrība "Darbnīcas", atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.

 

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!