Aktualitātes
08.09.2021

Latvijā sāk uzņemt režisora Rainera Sarneta filmu "Neredzamā cīņa"

Komentē
0
Saglabā

Šāgada septembrī Latvijā tiek uzsākta Igaunijas režisora Rainera Sarneta filmas "Neredzamā cīņa" (The Invisible Fight) filmēšana. Darbs ar Latvijas aktieru līdzdalību ir plānots Rīgā, Liepājā un Straupē.

Igauņu režisora Rainera Sarneta spēlfilma "Neredzamā cīņa" (The Invisible Fight) top kā Igaunijas, Latvijas, Vācijas, Somijas un Grieķijas kopražojums. Režisors Rainers Sarnets ir pazīstams arī Latvijā, viņa iepriekšējā filma "Novembris" 2017. gada rudenī saņēma Rīgas starptautiskā kinofestivāla (Riga IFF) galveno balvu un kopumā ieguvusi vairāk nekā 20 starptautiska un nacionāla mēroga balvas. Filma "Neredzamā cīņa" būs kungfu komēdija, kas norisinās pareizticīgo klosterī 20. gadsimta 70. gadu Padomju Savienībā. Filmas varoņiem kungfu ir veids, kā pārvarēt savu personīgos dēmonus – lepnību, iedomību un iekāri.

Latvijas puses iesaistīšanās projektā ir nozīmīga, jo lielāko daļu filmas uzņem Latvijā, turklāt filmas vizualitātes veidošanā paredzēta Latvijas kinoprofesionāļu līdzdalība (filmas uzņemšanas grupā strādā mākslinieks Mārtiņš Straupe, kostīmu māksliniece Berta Vilipsone un grima māksliniece Maija Gundare), arī filmas mūziku rada dažādi Latvijas mākslinieki. Filma top ar Nacionālā Kino Centra atbalstu un Rīgas Filmu fonda līdzfinansējumu, tā plānota kā piecu valstu kopprodukcija – Igaunijas, Latvijas, Vācijas, Somijas un Grieķijas. Šāgada pavasarī projektam tika apstiprināts arī Eiropas fonda "Eurimages" līdzfinansējums.

Filma "Neredzamā cīņa" (The Invisible Fight) pie skatītājiem nonāks 2023. gada rudenī.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!