Aktualitātes
21.08.2017

Ķengaraga kultūrtelpā "Stropi" notiks "Satori" diskusija par netradicionālo tūrismu

Komentē
0

Trešdien, 23. augustā, plkst. 19:00 kultūrtelpā "Stropi" Ķengaragā notiks interneta žurnāla "Satori.lv" rīkota publiska diskusija "Netradicionāls tūrisms Latvijā un pasaulē", kurā Ilmāra Šlāpina vadībā par tūrisma nākotni, pašreizējo situāciju un vēl neapgūtām iespējām sarunāsies nozares eksperti.

Vai ceļošana ir kļuvusi par mūsdienīga dzīvesveida neatņemamu sastāvdaļu? Ko mēs vēlamies sasniegt vai izdarīt, dodoties ceļā? Ko mēs varam sasniegt un izdarīt ar ceļojumu palīdzību? Vai šodien rodas un attīstās jaunas ceļošanas iespējas – Latvijas iedzīvotājiem ārpus Latvijas un otrādi? Vai mums ir jāattīsta iekšējais tūrisms pašu vajadzībām? Vai Latvija var kļūt par tūrisma valsti? Vai tūrisms ir bagāto izprieca? Kādas iespējas mēs vēl neesam izmantojuši?

Par šiem un citiem jautājumiem diskusijā spriedīs biologs un žurnālists Māris Olte, pilsētvides un tūrisma risinājumu aktīvists Mārtiņš Enģelis, aktīvas atpūtas dabā organizētājs Roberts Līcis, kultūras tūrisma platformas izveidotājs Aldis Kušķis un tūrisma eksperte Kitija Tigule. Diskusiju vadīs interneta žurnāla "Satori.lv" galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.

Ieeja pasākumā bez maksas. Kultūrtelpa "Strops" atrodas Ķengaraga promenādē, Mazjumpravas muižas teritorijā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!