Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
10.04.2024

Izsludina pieteikšanos ISSP fotogrāfijas nometnēm jauniešiem

Komentē
0

Atvērta pieteikšanās divām vasaras radošās fotogrāfijas dienas nometnēm jauniešiem "Fotogrāfija un skulptūra", kā arī "Fotogrāfija un kustība", kas norisināsies jūlijā un augustā  ISSP telpās Berga bazārā, Rīgā. Nometnes veidotas kā radošs un izglītojošs piedzīvojums jaunajiem fotogrāfijas interesentiem vecumā no 11 līdz 15 gadiem. Nometņu laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādām fotogrāfijas un mākslas tehnikām un to mijiedarbību, kā arī caur interaktīvu programmu attīstīs radošumu, kritiskās analīzes spējas un izteiksmes brīvību. 

Nometne "Fotogrāfija un skulptūra" norisināsies no 1. līdz 5. jūlijam, un tās fokusā būs skulpturālu objektu veidošana un attēla radīšanas daudzveidīgās iespējas. Nedēļas laikā jaunieši gan fotografēs digitāli, gan izmēģinās tādas analogās tehnikas kā cianotipija un fotogramma. Savukārt no 5. līdz 9. augustam notiks nometne "Fotogrāfija un kustība", kurā uzmanība tiks vērsta uz attēla un kustības mijiedarbību. Dalībnieki iepazīsies ar performances un laikmetīgās dejas žanriem, dokumentējot tos fotogrāfijās, kā arī strādājot ar kustīgu attēlu jeb animāciju. Jaunieši tiks iepazīstināti gan ar fotogrāfiju dokumentalitāti, gan iespējām attēlu nozīmi mainīt, tos papildinot ar zīmējumiem un tekstu. 

Nometnes nodarbības notiks ISSP telpā Rīgā, Berga Bazārā, katru dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00, un tās vadīs ISSP Skolas pasniedzēja Līva Veigura un māksliniece Eva Vēvere. Pieteikumi tiek pieņemti, līdz grupa būs pilna. Vairāk informācijas ISSP mājaslapā.

Nometni organizē Biedrība ISSP, kas jau vairāk nekā 15 gadus darbojas laikmetīgās fotogrāfijas jomā, veidojot aktīvu fotogrāfijas vidi Latvijā, izglītojot jauno Latvijas fotogrāfijas autoru paaudzi un veicinot starptautisku apmaiņu. 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!