Aktualitātes
15.04.2021

Festivāls "Tallin Music Week" pārcelts uz rudeni

Komentē
0
Saglabā

Ikgadējais starptautiskais jaunās mūzikas un pilsētas kultūras festivāls "Tallinn Music Week" no jūnija pārcelts uz rudeni, cerot, ka līdz tam Covid-19 dēļ noteiktie ceļošanas ierobežojumi tiks mīkstināti, paziņojuši vērienīgā pasākuma rīkotāji.

Iepriekš Tallinas mūzikas nedēļas norises laiks jau tika pārcelts no maija sākuma uz jūniju, bet tagad nolemts, ka festivāls notiks no 29. septembra līdz 3. oktobrim.

"Nolēmām pārcelt festivālu no jūnija uz rudeni, kad paredzami ceļošanas ierobežojumu atvieglojumi, lai mūsu pasākumā varētu piedalīties Eiropas mūzikas industrijas profesionāļi un pēc iespējas vairāk interesantu mākslinieku," skaidrojis festivāla organizators Pertels Sosalu.

Dalībniekiem izsludināta papildu pieteikšanās līdz aprīļa beigām, bet visi līdz šim iesūtītie pieteikumi ir derīgi. Festivāla programmā varēs piedalīties līdz 150 māksliniekiem, kurus paziņos maijā.

11. jūnijā Tallinas Fon Krāla teātrī tiks rīkota festivāla Igaunijas mūzikas tirgus diena, kuras galvenais temats būs saistīts ar mūzikas, kultūras un saistīto nozaru atveseļošanos un atdzimšanu pēc pandēmijas izraisītās krīzes.

Festivāla programma būs trīsdaļīga un ietvers mūzikas pasākumus dažādos klubos un koncertzālēs, mūzikas industrijas konferenci un ģimeņu pasākumus katrai dienai.

"Tallinn Music Week" jeb Tallinas mūzikas nedēļa, kas notiek kopš 2009.gada, ir ikgadējs pilsētas festivāls un mūzikas industrijas konference, kas pulcē vietēja un pasaules mēroga talantus un nozares ekspertus.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!