Foto: Oskars Upenieks
 
Aktualitātes
13.12.2017

Etīžu teātris "Nerten" uzsāk 14. sezonu ar izrādi "Kā bija patiesībā"

Komentē
0

Uzsākot 14. darbības sezonu, Etīžu teātris "Nerten" režisoru un aktieru Svena Kuzmina un Toma Treiberga izpildījumā uzdos un centīsies atbildēt uz vienmēr aktuālo jautājumu: "Kā bija patiesībā?"

Šajās jauniestudētajās miniatūrās draugu, komiķu un literātu duets turpinās aizsākto tradīciju – atsakoties no scenogrāfijas un rekvizītiem, vērst visu uzmanību uz darbību. Dažas epizodes šajā divcēlienu izrādē ir dokumentālas, dažas – autoru izdomātas, bet dažās robeža starp iztēli un dzīvi nojūk pavisam.

"Pasaule ir sarežģīta un daudzveidīga. Tajā nepārtraukti kaut kas notiek, bet mēs, gluži kā Platona alā, pagūstam saskatīt tikai ņirbošas ēnu spēles uz sienām. Taču reizēm cilvēkam izdodas pietuvoties ne tikai notikuma atblāzmai, bet arī pašam notikumam. Un tad izrādās, ka pat visvienkāršākās un ierastākās darbības ir daudz neizprotamākas un absurdākas, nekā varētu domāt," par jaunās izrādes tēmu stāsta "Nerten".

To, "kā bija patiesībā", varēs noskaidrot LKA Teātra mājā "Zirgu pasts" 28. janvārī, 11. un 25. februārī plkst. 18.00. Biļetes iegādājamas servisā "BezRindas.lv". Pasākumu organizē biedrība "HI".

Ar līdzšinējo teātra darbību iespējams iepazīties "Nerten" "YouTube" kanālā.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!