Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
12.03.2024

Mūziķi no Beļģijas un Francijas uzstāsies Rīgā, Cēsīs un Liepājā

Komentē
0

Festivāla "Porta" ietvaros no 15. līdz 17. martam Cēsīs, Liepājā un Rīgā uzstāsies Beļģijas un Francijas mākslinieki.

"Las Lloronas" ir trio no Briseles, kas apvienos akustisko mūziku ar slam dzejas performancēm. Trīs balsu kopdarbs sola atklāt intīmos dziesmu tekstus, iegrimstot ciešās harmonijās un melanholiskās melodijās.

Savukārt mūziķis-stāstnieks Nikolā Lopess savā koncertā piedāvās franču animāciju ar dzīvās mūzikas pavadījumu. Ar pavisam neparastu soloprogrammu "Tur augšā" Nikolā atdzīvinās mākslinieka Kruma zīmuļu tehnikā radīto komiksu. "Cauri sapņu pasaules universam, bagātam ar reāliem un ne tik reāliem tēliem tiks atklāts stāsts, kurš risinās utopiskā iedomu pilsētā starp pagātni un tagadni, kur mēs sastopam Ženē, Gijomu un Šuitenu," stāsta rīkotaji.

Koncertu sērija sāksies 15. martā Liepājā kultūras namā "Wiktorija", tad 16. martā nonāks Rīgā K. K. fon Stricka villā un 17. martā Cēsīs Mākslas telpā Mala.

Biļetes uz koncertiem iegādājamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!