Foto: Anna Andersone
 
Aktualitātes
02.06.2023

"Satori" aicina kopīgi doties "Riga Pride 2023" gājienā

Komentē
1

Sestdien, 3. maijā Vērmanes dārzā notiks "Riga Pride 2023" centrālajais notikums - gājiens. Interneta žurnāls "Satori.lv" un kultūras pārstāvji dosies tajā kopīgi ar saukli "Kultūra dodas praidā!" un aicina pievienoties jebkuru interesentu, kas arī vēlas paust solidaritāti ar LGBTQ+ kopienu. 

Jau otro gadu pēc kārtas norit Rīgas praids. Tas notiek laikā, kad Saeima apzināti nepilda Satversmes tiesas spriedumu par nepieciešamību ieviest likumisku regulējumu, kas aizsargātu visas Latvijā dzīvojošās ģimenes – arī viendzimuma. Tikām Igaunijā grasās pieņemt laulību vienlīdzības likumu, bet Lietuvā otrajā lasījumā atbalstīts civilās savienības likumprojekts.

Iniciatīvu "Kultūra dodas praidā" aizsākām 2015. gadā, lai iestātos par iekļaujošu sabiedrību un LGBTQ+ personu tiesisku aizsardzību. Mēs aicinām arī citas kultūras organizācijas un radošo jomu pārstāvjus pievienoties mūsu iniciatīvai un iestāties par sabiedrību, kurā visi tiek vienlīdz cienīti un aizsargāti, kurā cilvēki netiek šķiroti vērtīgākos un mazāk vērtīgos, kurā nav naida un nepareizas mīlestības. Dosimies kopā Rīgas praidā un parādīsim, ka kultūra ir spēks, kas var veidot labāku un iecietīgāku sabiedrību.

"Kultūra dodas praidā!" kārtas numurs ir 10., pulcēšanās pie šīs norādes sāksies plkst. 12.00 Vērmanes dārzā. Gājiena sākums – plkst. 13.00. 

Šogad nesīsim arī trīs metrus garo praida karogu!

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!