Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
12.10.2023

Izsludināta pieteikšanās jauniešu mediju nometnei "Young Media Sharks"

Komentē
0

Ikgadējā mediju nometne "Young Media Sharks", kuru jau absolvējuši 360 jaunieši, šogad norisināsies no 24. līdz 29. oktobrim Tukuma novada kinopilsētiņā "Cinevilla", kur pulcēsies 32 vidusskolēni no visas Latvijas, lai nedēļas garumā iegūtu zināšanas un praktiski darbotos Latvijas un ārvalstu mediju profesionāļu vadībā. 

Šogad starp nometnes pasniedzējiem būs Somijas sabiedriskā medija "YLE" videožurnāliste Kati Laukanena, Ņujorkas jauniešu mediju centra "DCTV" vadītājs Džonijs Ramoss, slavenā igauņu dokumentālā kinorežisore Kersti Uibo, TV personība Nansija Garkalne, radoši digitālās aģentūras "Wrong" vadītājs Artis Krilovs un daudzi citi.

Nedēļas laikā jaunieši lekcijās un praktiskās nodarbībās varēs apgūt video un digitālās stāstniecības metodes, prezentēšanas prasmes, iepazīsies ar jaunākajām sociālo mediju tendencēm, mākslīgā intelekta iespējām un riskiem, kā arī citām mediju pasaules iespējām un izaicinājumiem. Katru dienu notiks lekcijas, praktiskās darbnīcas, patstāvīgi un grupu uzdevumi – to laikā būs iespēja iegūt zināšanas un prasmes, kas noderēs jauniešu tālākai radošajai attīstībai. 

"Tā ir unikāla iespēja īsā laikā iepazīt dažādas mediju jomas, gūt pieredzi no labākajiem jomas ekspertiem, darboties praktiski ar dažādiem mediju rīkiem. Nometnē gūtās zināšanas noteikti palīdz izvēlēties nākotnes profesiju, atrast savu sirdsdarbu, kā arī draugus visā Latvijā, kurus  vieno līdzīgas intereses un vērtības. Paldies Vācijas vēstniecībai Rīgā un Kuldīgas novada domei, ka šī nometne – izaugsmes piedzīvojums – ir pieejama ikvienam jaunietim Latvijā neatkarīgi no viņa ģimenes iespējām, jo mācības, dzīvošana un ēdināšana "Cinevillā"  sešu dienu intensīvajā mediju nometnē būs pilnīgi bez maksas. Tāpat tiks nodrošināts transports no Rīgas uz nometnes vietu un atpakaļ," stāsta Ilona Bičevska, nometnes radošā producente.

Izglītojošā jauniešu mediju nometne notiks jau devīto gadu. Tai pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 14 līdz 18 gadiem, kas savu nākotni saista ar žurnālistiku, kino jomu vai medijiem

Pieteikties var līdz 18. oktobrim, izpildot radošu uzdevumu. Plašāku informāciju par programmu un nometni var atrast oficiālajā projekta mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!