Notikums
22
Aug
18:00

Žurnāla "Nork Magazine" Nr. 4 atvēršana

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 22. augustā, plkst. 18:00 konceptveikala "Zīle" telpās Avotu ielā 25 tiks atklāts žurnāla "Nork Magazine" ceturtais numurs, kura tēma ir "zaļš".

"Nork Magazine" ir Norvēģijas ziemeļos radīts žurnāls par mākslu, kultūru un dzīvi ap polāro loku; idejas autore, izdevēja un radošā direktore ir latviete Agnese Zīle, galvenā redaktore – francūziete Marion Bouvier.

"Nork Magazine" ceturtais numurs apkopo rakstus, futūristiskas vīzijas un ilustrācijas par šobrīd tik aktuālo vides tēmu – kāda būs pasaule, ja turpināsim pašreizējo ceļu? Žurnālā var iepazīt fontu, ko radījis zviedrs Johan Elmehag, balstoties uz vizualizācijām par ledāju kušanu, lasīt interviju ar "New Mineral Collective", kura viena no dibinātājām ir Emilija Skarnulyte, šī gada Venēcijas biennāles uzvarētāja kategorijā "Future Generation Art". Bilingvālajā žurnālā lasāms arī latviešu autores Lindas Curikas stāsts "Her Eyes Shine in Amber", kas pirmoreiz publicēts Satori grāmatžurnālā nr. 3. Mākslas žurnālā iekļauta arī Ivetas Gabaliņas (Vaivodes) sērija "My Hand is Warmer than The Sun" un Liānas Mihailovas ilustrācija par globālo sasilšanu.

Ieeja pasākumā bez maksas, kā arī tiks piedāvāta iespēja žurnālu iegādāties par īpašu atklāšanas cenu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!