Notikums
18
Apr
18:15

"Zaļgalvis": Mode pārradīt

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 18. aprīlī, plkst. 18:15 LTV1 būs skatāma raidījuma "Zaļgalvis" 15. sērija, kurā Rvīns Varde un mākslinieku apvienības "GolfClayderman" dalībnieks Aksels Bruks sarunāsies par ilgtspējīgu modi.

"Eksotisko zivju" modes kolekcija un "Ballīšu zvēru" reivs. Kā šīs mākslinieku apvienības "GolfClayderman" asprātīgās performances palīdz vides aizsardzībā? Mākslinieku pārradītā mode sabiedrībā raisa interesi par piesārņojumu, ko rada apģērbs.

Latvijas tirgū katru gadu nonāk 27 000 tonnu jauna un lietota apģērba – 14,3 kilogrami uz vienu iedzīvotāju. Trešdaļa iedzīvotāju savas liekās drēbes izmet sadzīves atkritumos. Vai latvieši pērk vairāk vai mazāk tekstila izstrādājumu, nekā vidēji Eiropā? Vai daudzie lietoto apģērbu veikali nozīmē, ka Latvijā domājam ilgtspējīgi? 

Par "Zaļgalvi"

Katrā "Satori" raidījuma "Zaļgalvis" sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk. Katra "Zaļgalvja" sērija būs 14 minūšu gara, pirmajā sezonā tiks izrādītas 20 sērijas. Raidījums skatāms ik svētdienu plkst. 18:15 LTV1 kanālā, savukārt katru otro trešdienu raidījumu papildinās tāda paša nosaukuma podkāsts. Visus "Zaļgalvja" jaunumus meklē šeit!

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!