Mīlestībai pret Latviju nav vienas formulas. Ziedo patriotiskās audzināšanas portālam Satori!

 
Notikums
08
Aug
08:00

Viesturdārza vasaras svētki: Rīta koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 8. augustā, plkst. 8.00 "Satori" un "Ascendum" rīkoto rīkotās Viesturdārza vasaras programmas "Satikšanās vieta pie arkas" ietvaros notiks rīta koncerts, kur uzstāsies Mikus Solovejs un Staņislavs Judins.

Staņislavs Judins ir džeza kontrabasists un komponists, kurš piedalījies visdažādāko žanru mūzikas projektos. Šobrīd spilgtākais viņa darbs ir kritiķu un klausītāju novērtētais ieraksts "Op.2", kurā apvienojas brīvā improvizācija ar autentisku tautas mūziku. Mikus Solovejs ir saksofonists, kurš darbojas vairākos mūziķu sastāvos. Galvenokārt muzicē ambientā džeza un postroka žanrā.

Šis būs trešais un noslēdzošais rīta koncerts interneta žurnāla "Satori" un biedrības "Ascendum" kūrētājā kultūras programmā Viesturdārzā, taču līdz augusta beigām turpināsies citu notikumu programma – trešdienu vakaros, sestdienu dienās un citos laikos.

Ieeja koncertā bez maksas. Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Visu Rīgas vasaras programmu meklē šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!

Ziedo "Satori" darbībai!