Notikums
24
Aug
11:00

"Vegānfestivāls"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 24. augustā, visas dienas garumā (plkst. 11.00–20.00) Esplanādē notiks trešais "Vegānfestivāls".

Arī šogad festivālā varēs mieloties ar dažādiem augu valsts produktu ēdieniem, apmeklēt profesionālas lekcijas un diskusijas, klausīties pieredzes stāstos, tāpat arī piedalīties meistarklasēs un sporta aktivitātēs. Paredzētas arī aktivitātes bērniem un ģimenēm Dabas Stacijas bērnu stūrītī.

"Pēdējos trijos gados "Vegānfestivāla" apmeklēšana ir viena no visvairāk gaidītajām vasaras ballītēm, to pierāda strauji augošais festivāla apmeklētāju un dalībnieku skaits, kas teju dubultojas ar katru reizi. Īpaši priecājamies, ka šoreiz festivāls notiks pašā Rīgas centrā, tas ļaus cilvēkiem satikties, baudīt burvīgu ēdienu un smaidīgu atmosfēru visas dienas garumā zaļā parkā," stāsta biedrības "Dzīvnieku brīvība" pārstāve Iluta Kalniņa.

Par pasākuma organizēšanu rūpējas dzīvnieku un vides aizsardzības biedrība "Dzīvnieku brīvība". Pirmo reizi tas notika 2017. gadā K. K. fon Stricka villā, bet pērn – Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā. "Vegānfestivāla" mērķis ir iepazīstināt un pārsteigt ar augu valsts produktu un ēdienu daudzveidību, kā arī sniegt jaunu un noderīgu informāciju par videi un dzīvniekiem draudzīgu dzīvesveidu.

Ieeja festivālā bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!