Notikums
23
Jūl
11:00

Vasaras zaļā zīmēšana bērniem

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 23. jūlijā, plkst. 11.00 Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā tiks organizēta nodarbība "Vasaras zaļā zīmēšana bērniem".

"Vai ir viegli zīmēt uz zaļa papīra? Cik dažādi var būt zaļās krāsas toņi? Kā vislabāk uzzīmēt zaļu zāli? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes varēs meklēt zaļajās vasaras zīmēšanas nodarbībās LNMM," raksta pasākuma veidotāji.

Mākslinieces un muzejpedagoģes Diānas Dimzas-Dimmes vadībā muzeja mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja zīmēt un gleznot gan pavisam konkrētas lietas, iedvesmojoties no izstādē redzētajiem objektiem, gan arī iztēloties pašiem savas zaļās pasaules.

Nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem (priekšzināšanas nav nepieciešamas). Līdzi jāņem priekšauts vai darba apģērbs, kas var tikt notraipīts ar krāsu, pārējie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

Dalības maksa: 5 EUR. Pieteikties iespējams, rakstot uz e-pastu ekskursijas@lnmm.lv vai zvanot (+371)67324461. Piesakoties jānorāda vārds, uzvārds un kontakttālrunis.

Nodarbības paredzētas 23. un 30. jūlijā, kā arī 20. un 27. augustā.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atrodas Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā.

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!