Publicitātes attēls.
 
Notikums
20
May
02:24

Valtera Sīļa izrāde "Konference visumā labiem cilvēkiem"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 29. februārī plkst. 19.00 "Dirty Deal Teatro" skatāma Valtera Sīļa izrāde  "Konference visumā labiem cilvēkiem".

Visumā labi cilvēki ir spiesti par visu uzņemties atbildību. Par klimata pārmaiņām, par importu no agresorvalstīm, par katru noklīdušu plastmasas maisiņu, par brīvā tirgus ietekmi uz cilvēkiem, par viltus ziņām. Tas viss tiek uzkrauts katra indivīda sirdsapziņai. Taču mēs to neesam pelnījuši. Mums nav jājūtas vainīgiem. Mums ir jābūt laimīgiem.

Izrādē skatītāji aicināti piedalīties konferencē, uz kuru ieradušās interesantas personības, kompetentas dažādās jomās, kas dalīsies savā pieredzē ar pielāgošanos šim sarežģītajam laikam. Izrādē aktieru nebūs. Skatītājiem būs iespēja iejusties kāda konferences dalībnieka tēlā, taču izvēle – runāt vai ne – būs katra ziņā, turklāt runājamais teksts būs sagatavots. 

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!