Notikums
14
Aug
22:35

Valmieras vasaras teātra festivāls: 21. gadsimta absurds "Rinda"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 6. augustā, plkst. 15.00 un 19.00 Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros Tirgus ielas 5 stāvlaukumā būs skatāms Toma Treiņa jauniestudējums "Rinda".

“Rinda" ir izrāde par rindu fenomenu cilvēka dzīvē, kas ir neizbēgams, kaut paradoksāli absurds. Tā vai citādi, tiešā vai pārnestā nozīmē ļoti lielu daļu cilvēku dzīves laika aizņem stāvēšana rindās. Rindā pēc desām, banāniem, aliņa pirms pulksten 22:00, labākas dzīves, pie Pētera vārtiem, pēc vakcīnas, ieročiem, lietotām drēbēm, bēgļu statusa, lētākas pārtikas, lai pirmie tiktu lidmašīnā vai pie iespējas savas atvases palaist dārziņā. Kas notiek rindā un kā tā maina apziņu, kad nākas stāvēt vienā rindā ar pilnīgiem svešiniekiem un visdažādāko uzskatu cilvēkiem? Vai rindā pavadītais laiks maina paradumus? Vai, gaidot uz to, ka kļūs laimīgāki, sasniedzot to, kas rindas galā, cilvēki nezaudē sev atvēlēto laiku un savas eksistences jēgu?

Dramaturģija: Rasa Bugavičute-Pēce; scenogrāfs: Kristaps Kramiņš; kostīmu māksliniece: Marta Mielava; kustību konsultants: Aigars Apinis; aktieri: Eduards Johansons, Anna Nele Āboliņa, Meinards Liepiņš, Rihards Jakovels, Diāna Krista Stafecka, Januss Johansons, Inese Ramute, Ģirts Rāviņš, Ilze Pukinska; izrādes vizuālās identitātes autors: Aleksandrs Breže.

Izrādi iespējams redzēt arī piektdien, 5. augustā, plkst. 19.00 un svētdien, 7. augustā, plkst. 13.00.

Biļetes iespējams iegādāties Valmieras vasaras teātra festivāla mājaslapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!