Notikums
27
Jūn
10:00

Valda Buša darbu izstāde "Mans karogs ir krāsa”

Komentē
0
Atgādināt

No 15. jūnija līdz 31. augustam mākslas galerijā "Art Platz" skatāma gleznotāja Valda Buša darbu izstāde "Mans karogs ir krāsa". Nosaukumam izvēlēta gleznotāja radošās dzīves devīze, bet ekspozīcijai – darbi, kas atklāj mākslinieka bagātīgo un krāsām piesātināto pasauli.

"Šeit ir izstādīti darbi no vairākiem mākslinieka radošajiem etapiem," skaidro mākslas vēsturniece Biruta Auriņa. "Izstāde veltīta, lai paskatītos uz mākslinieka radošo rokrakstu, atklātu tēmu loku un īpaši šo triepiena jaudu un krāsu enerģiju, kas caurstrāvo visu Buša daiļradi."

Ekspozīcijā apskatāmas vairāk nekā piecdesmit gleznas, kas atlasītas no dažādiem mākslinieka radošajiem posmiem un daudzveidīgo tēmu loku un mākslinieciskā rokraksta specifiku. Īpaša vieta atvēlēta tieši karjeras sākumposmam, un plašākai publikai pirmo reizi apskatāmi darbi, kuri tapuši 20. gadsimta 50. gadu sākumā, māksliniekam ar ģimeni atrodoties izsūtījumā Tālajos Austrumos. Šie darbi stilistiski atšķiras no pārējās Buša daiļrades.

Izstāde "Mans karogs ir krāsa" mākslas telpā "Art Platz" Rīgā, Alberta ielā 4-9, apmeklētājiem ir atvērta darba dienās no plkst. 10:00 līdz 19:00, brīvdienās slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!