Notikums
09
Okt
18:00

Tikšanās ar Rvīnu Vardi

Komentē
0
Atgādināt

Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā 9. oktobrī pulksten 18:00 notiks tikšanās ar rakstnieku Rvīnu Vardi. Sarunu par viņa nule iznākušo debijas grāmatu "Kas te notiek" vadīs muzeja krājuma glabātāja Ilze Andresone.

Rvīns Varde (1985) ir žurnāla "Rīgas Laiks" šifrētājs un slejas "Vardes saraksts" autors. Publicējies arī tādos izdevumos kā "Benji Knewman", "Domuzīme", interneta žurnālā "Satori" un citur. Savulaik bijis notiesāts par literāru tekstu un izcietis piemēroto sodu – piespiedu darbu.

"Kas te notiek" iekļautās dokumentālās īsprozas skices atspoguļo autora atmiņas, novērojumus un refleksijas. Personīgais un subjektīvais atsedz ne vien autora individuālo pieredzi, bet lielā mērā arī mūsu kopējo pieredžu spektru. Paša autora vārdiem – teksts ir izdzīvošanas mēģinājumu hronika.

Pasākuma norises vieta: A. Upīša memoriālais muzejs Rīgā (Brīvības ielā 38-4).

Pasākuma norises laiks: 9. oktobris 18.00–19.30.

Ieejas maksa: 2 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!