Publicitātes attēls.
 
Notikums
29
Sep
19:00

Teātra trupas "Kvadrifrons" izrāde "Kad gulošais mostas"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 29. septembrī plkst. 19:00 Rīgas cirkā skatāma teātra trupas "Kvadrifrons" izrāde "Kad gulošais mostas".

"Būs pērkons un balsis, un zibeņi, un zemestrīces. Būs krusa un asiņaina uguns. Būs “ui” un “ai”, un “ak vai”. Būs bezgalīgi sastrēgumi un puvekļu plūdi, un kodīgi dūmi cirtīsies acīs. Un visbeidzot miroņi celsies no saviem kapiem," vēsta izrādes “Kad gulošais mostas” librets.

Pieci nemirstīgi zombijdraugi bezmērķīgi klīst pa kādu nomaļu lauku ciematiņu miroņu pārņemtā pasaulē. Viņi neaug, nedilst, nepiepildās un nemainās. Viņiem nav ne māju, ne jēgas. Acīmredzot, kaut kas ir nogājis greizi.

"Kad gulošais mostas" ir lirisks šausmu stāsts par nesaraujamām draudzības saitēm, vairākkārtēju Sniegbaltītes modināšanu, Bonijas Taileres smeldzīgo superhītu, saplīsušu vēja ģeneratoru, milzīgu spoguli un vēl milzīgāku melno caurumu.

Skatītājus brīdina: "Izrādē tiek izmantots stroboskops (pamatīgi), skaļa mūzika (ļoti) un skatuves dūmi (daudz). Izrādes laikā aktieri nerunā, bet gārdz un sēc, savukārt skatītājiem tiek piedāvāts lasīt drukātus izdales materiālus, tāpēc nepieciešamības gadījumā iesakām paņemt līdzi savas lasāmās brilles. Izdales materiāli pieejami latviešu vai angļu valodā."

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!